Márciusi programjaink

Március 2. (szombat)

9.30 óra

Curie Kémia verseny – területi döntő

Helye: Jedlik Ányos Gimnázium (1212 Bp., Táncsics Mihály utca 92-98.)

Felelős: Kramer Ildikó kerületi munkaközösség-vezető

Március 4.

14.00 óra

Történelem verseny 5. osztályosoknak – kerületi forduló

Helye: Hild József Általános Iskola

Felelős: Varga Andrea

Március 4-8. Fogadóórák
Március 5.

12.15 óra

Mikrotanítás – 8. z osztály

Helye: ELTE

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella

Március 6.

14.00-15.00 óra

Budapesti Matematikaverseny – iskolai forduló

Helye: 118-a, 338-as terem

Felelős: Hammer Mariann

Március 6.

14.00 óra

Helytörténeti versenyre való felkészítő előadás a 6-7. osztályosoknak

Helye: FUGA

Felelős: Varga Andrea

Március 6.

14.00 óra

Kibővített vezetőségi értekezlet az ÖKO hétről

Helye: igazgatói iroda

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila

Március 6.

 

Nyílt órák a leendő elsősök szülei részére

Helye: a honlapon található tájékoztatónak megfelelően

Felelős: dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó igazgatóhelyettes

Március 7.

13.15 óra

Mozi – Westend – 3.z, 5.a, 5.z, 6.a, 6.z. 7.z osztályok

Felelős: Gátay Tiborné

Március 7-8. A BME vezetőképzős hallgatóinak gyakorlata

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató

Március 8.

14.00 óra

Kaán Károly Természetismereti Verseny- kerületi fordulója

Helye: Váci

Felelős: Kramer Ildikó kerületi munkaközösség vezető

Március 11.

17.00 óra

Szülői tájékoztató a következő tanév hit- és erkölcstan oktatásáról

Helye: kamaraterem

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató

Március 12. A 3. z osztály ellátogat a Parlamentbe

Felelős: osztályfőnökök

Március 12.

14.00 óra

Vers- és prózamondó verseny – iskolai forduló

Helye:

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella munkaközösség-vezető

Március 14.

délelőtt

Megemlékezés március 15-e alkalmából az 1. évfolyamon

Helye: osztálytermek

Felelős: Nyitrai Péter és osztályfőnökök

Március 14.

16.00 óra

Szereplés a Szent István téren 7.-8.z osztályok

Helye: Szent István tér

Felelős: Diósi Ágnes, Gátay Tiborné

Március 14.

délelőtt

Megemlékezés Március 15-e alkalmából – ünnepi műsor 3 fejezetben.

A 6. órák elmaradnak.

2. órában: 2-3-4. évfolyam, 3. órában: 5-6. évfolyam, 4. órában: 7-8. évfolyam

Helye: kamaraterem

Felelős: Csiszár Andor, Menyhei Balázs

Március 18.

14.00 óra

Vers- és prózamondó verseny – kerületi forduló

Helye: Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella munkaközösség-vezető

Március 18.

13.00 órától

A 4. z kirándulása a Sas-hegyi Látogatóközpontba

Felelős: Dr. Királyné Noszály Ágnes

Március 18-22. Fenntarthatósági témahét

Elérhető segédanyago: https://www.fenntarthatosagi.temahet.hu/

Március 20.

14.00 óra

Iskolai szavalóverseny 1-4. évfolyam

Felelős: Dr. Péliné Németh Andrea, Ruck-Makay Melinda

Március 21-22. A nyolcadikosok tanulói adatlapjának módosítási lehetősége

Felelősök: Nemoda Judit, Varga Andrea, Kövesdi József ig.h.

Március 22. A Víz Világnapja – vízkóstoló (Magyarország ásvány-, és gyógyvizei)

Felelős: Vadászi Zsolt természettud. mk.vezető

Március 25. Az 1. z osztály a Mesemúzeumba megy

Felelős: osztályfőnökök

Március 25.

14.00 óra

Angol csapatverseny 5-6. évfolyamosoknak – 2-2 csapat

Helye: Hild József Általános Iskola

Felelős: Tamás Attila

Március 26.

 

Előadás az alsósoknak a Víz Világnapja kapcsán

9.00 3-4. évfolyam

10.00 1-2. évfolyam

Helye: Kamara

Felelős: Dr. Péliné Németh Andrea

Március 25-26.

 

A leendő első osztályosok zenei meghallgatása

Helye: Könyvtár

Felelős: Dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó igh.

Március 27-28. Szent László verseny 6. osztályosoknak – kerületi online forduló

Felelős: Vadászi Zsolt

Március 29. Helytörténeti verseny I. feladatának beküldési határideje

Felelős: Vadászi Zsolt