Novemberi programjaink

 

November 5.

4-5. óra

A koronatanú című film vetítése a kamarában a 7-8. évfolyamnak

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató

November 5-9. Fogadóórák
November 6.

14.00 óra

Kerületi Montágh Imre emlékére rendezett „Mondd ki szépen!” szépolvasási verseny – 4. évfolyamosoknak

Helye: Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola

Felelős: Kőhidiné Kertes Sylvia

November 7-8. Horváth Mihály Tehetséggondozó és Múzeumbarát Történelmi Vetélkedő – 5-8. osztályosok számára – 1. forduló

Felelős: Varga Andrea történelem munkaközösség-vezető

November 8. Kalandozás a könyvek birodalmában – 1-4. évfolyamosoknak

Helye: Szemere Bertalan Általános Iskola

Felelős: Menyhei Balázs

November 9. Közlekedéstörténeti Verseny 7-8. osztályosoknak

Feladatok beérkezési határideje – 1. forduló

Felelős: Varga Andrea történelem munkaközösség-vezető

November 9. Országos Történelem Tanulmányi Verseny – 7-8. osztályosoknak

Benevezési határidő

Felelős: Varga Andrea történelem munkaközösség-vezető

November 13-15. és 19.

16.30 órától

Bemutatkozó látogatás –   nov. 13. Bástya Óvoda

nov. 14. Balaton Óvoda

nov. 15. Játékkal-Mesével Óvoda

nov. 19. Tesz-Vesz Óvoda

Felelős: iskolavezetés

November 10. Márton-napi vígasság: libasor, zsíros deszka készítés

Felelős: Menyhei Balázs – Nikodém Petra – Kőhídiné Kertes Sylvia

November 10. Munkanap (A hét péntek) az első 4 óra lesz megtartva, utána napközi

Felelős: osztályfőnökök

November 10.

 

Márton napi libazsíros kenyér – kóstolás (kenyérnap)

Felelősök: Kramer Ildikó of.mk.vez. és Vadászi Zsolt term.tud.mk.vez.

November 12-19. Negyedévi értékelés az 1. évfolyamon

Felelős: osztályfőnökök

November 13. Alsós nyílt órák

Felelős: Dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó ig.h.

November 14. Felsős nyílt órák

Felelős: Kövesdi József ig.h.

November 19-23. Budapesti Őszi Pedagógiai Napok a POK szervezésében
November 19-30. Használt elemek gyűjtése

Felelős: Vadászi Zsolt mk.vezető

November 21.

14.00 óra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – kerületi forduló

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella

November 23. 4. órától Rendhagyó osztályfőnöki óra a 8. évfolyamnak

Helye: kamaraterem

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila intézményvezető

November 26.

14.00 óra

Közalkalmazotti tanács választás

Felelős: választási biztottság

November 27.

14.00-16.00 óra

Varga Tamás Matematikaverseny – iskolai forduló

Helye: Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola

Felelős: Hammer Mariann

November 3. hete Az őszi természet megfigyelése – ökoprogram

Madáretető és madárkalács készítése, kihelyezése a Károlyi kertben

Felelős: Tóth Noémi napközis mk. vezető

December. 1. Munkanap (A hét hétfő) Családi nap az adventi készülődés jegyében

Felelős: iskolavezetés és valamennyi kolléga