Márciusi programjaink

Március 2.

16.30 óra

Szülői tájékoztató a következő tanév hit- és erkölcstan oktatásáról

Helye: kamaraterem

Felelős:Tölgyszéki Papp Attila igazgató

Március 2-6. Fogadóórák
Március 4.

14.00 óra

Kaán Károly Természetismereti Verseny- kerületi fordulója

Helye: Váci

Felelős: Kramer Ildikó kerületi munkaközösség vezető

Március 4.

14.00 óra

Nevelőtestületi értekezlet – témája a NAT

Helye: tanári

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila

Március 4.

 

Nyílt órák a leendő elsősök szülei részére

Helye: a honlapon szereplő kiírásnak megfelelően

Felelős: Dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó igh.

Március 4.

 

A Pénz7 programsorozatának keretében interaktív előadás-a Takarékbank munkatársa részvételével

1. órában a 7. a osztálynak

2. órában a 7.z osztálynak

Helye: 338.

Felelős: Kövesdi József

Március 10.

14.00 óra

Kerületi helyesíró verseny

Helye: Ward Mária Általános Iskola

Felelős: Dr. Szabóné Vámossy Mária

Március 11.

14.00 óra

Vers- és prózamondó verseny – iskolai forduló

Helye: 225

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella mk. vezető

Március 11.

9.30

Rendkívüli történelemóra a Vigadóban a 8.z részvételével

Felelős: Gátay Tiborné mk. vezető

Március 12. A 7. osztály fellépése a NAV Székházban

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató és Gátay Tiborné mk. vezető

Március 13. A helytörténeti verseny első fordulója

A feladatlapok kiküldése

Felelős: Varga Andrea mk. vezető

Március 13.

 

Megemlékezés március 15-e alkalmából:

1-4 évfolyam közös éneklése az első óra után

Felelős: Menyhei Balázs, Tar Imréné, osztályfőnökök

Március 13.

10.00 óra

 

Megemlékezés Március 15-e alkalmából a Pesti Magyar Színházban a felső tagozatosoknak

Indulás a színházba 9:15-kor

Az ünnepély után már tanítás nem lesz

Felelősök: osztályfőnökök

Március 13. A 7.z a jutalomnapi programon vesz részt

Felelős: Kramer Ildikó osztályfőnök

Március 18.

14.00 óra

Vers- és prózamondó verseny – kerületi forduló

Helye: Szent István Általános Iskola

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella mk. vezető

Március 19.

14.30-15.30 óra

Budapesti Matematikaverseny kerületi forduló

Helye: Hild József Általános Iskola

Felelős: Hammer Mariann

 

Március 19.

14.00 óra

Iskolai szavalóverseny 1-4. évfolyam

Helye: könyvtár

Felelős: dr. Péliné Németh Andrea, Ruck-Makay Melinda

Március 19-20. A nyolcadikosok tanulói adatlapjának módosítási lehetősége

Felelősök: Gátay Tiborné, Tamás Attila Kövesdi József ig.h.

Március 20.

8:00-13:00

Felsős Vácis Nap 1. felvonása – Múzeumi Mozaik

Helye: Váci

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató

Március 23.

14.00 óra

Kibővített vezetőségi értekezlet az ÖKO hétről

Helye: igazgatói iroda

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila

Március 23.

13 óra

Hangszervarázs a Szabolcsi Bence Zeneiskolában a 4. évfolyam részére – LEP program

Helye: Szabolcsi Bence Zeneiskola

Felelősök: osztályfőnökök

Március 25. Előadás az alsósoknak a Víz Világnapja kapcsán

2. óra: 1-2 évfolyam

3. óra: 3-4. évfolyam

Helye: kamaraterem

Felelős: dr. Péliné Németh Andrea

Március 25.

14.00 óra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny – megyei forduló

(Ezen a napon elmaradnak a 6. órák a felsőben)

Helye: Váci

Felelős: Fenyvessyné Békei Gabriella mk.vezető

Március 25.

14 óra

A Helytörténeti Versenyre való felkészítő előadás

Helye: Október 6. utca 19.

Felelős: Varga Andrea mk. vezető

Március 26-27. A BME vezetőképzős hallgatóinak gyakorlata

Felelős: Tölgyszéki Papp Attila igazgató

Március 27.

14.00-15:30

 

Hevesy György kémia verseny – fővárosi forduló

Helye: Fazekas Mihály Gimnázium

Felelős: Kramer Ildikó kerületi mk. vezető

Március 30-31. A leendő elsősök zeneis meghallgatása

Időpontkérés a 872-7981

Helye: könyvtár

Felelős: Dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó

Március 30-31.

 

A leendő első osztályosok zenei meghallgatása

Helye: Könyvtár

Felelős: Dr. Pálvölgyiné Jurányi Ildikó igh.