Versenyeken elért eredményeink a 2019-2020 tanévben

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny dél-pesti forduló

7. évfolyam

V. hely Molnár Ábel, Fodor Bálint, Mucza Dávid, Kaszás Bence 7.z

8. évfolyam

IV. hely Kalmár Csilla, Varga Virág, Kőrösi Lőrinc, Suhai Soma 8.z

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Iskolai Forduló
5. évfolyam

I. hely Endrődy-Nagy Jázmin 5.a
II. hely Göndöcs Alma 5.a
III. hely Szabó Dániel 5.a

6. évfolyam

I. hely Prohászka Bulcsú 6.z
II. hely Rábel Kristóf 6.z
III. hely Kovács Benedek 6.a

7. évfolyam

I. hely Hubicsák Petra 7.z
II. hely Kaszás Bence 7.z
III. hely Horváth Dalma 7.z

8. évfolyam

I. hely Kőrösi Lőrinc 8.z
II. hely Nagy Levente 8.z
III. hely Kis Dorottya 8.z

Angol Írásbeli Verseny

7. évfolyam

Iskolai Forduló

I. hely Hajdu Benedek 7.z
II. hely Rapai Dominik 7.a
III. hely Horváth Dalma 7.z

Kerületi forduló

III. hely Rapai Dominik 7.a

8. évfolyam

Iskolai forduló

I. hely Suhai Soma 8.z
II. hely Bártfai Szeráf 8.a
III. hely Fehér Dorka 8.z

Kerületi forduló

II. hely Bártfai Szeráf 8.a

 

A Szent Korona és a magyar királyi koronázási jelvények

Országos művészeti verseny

III. hely Belfanti Zoé (8.z)

Szent István

Teleki Pál földrajzverseny

7. évfolyam
Iskolai forduló

I. hely Kocsis Imola 7.z
II. hely Bagi Emese 7.z
III. hely Hódos Tamás 7.z

Kerületi forduló

I. hely Kocsis Imola és Bagi Emese 7.z
III. hely Hódos Tamás 7.z

8. évfolyam

Iskolai forduló

I. hely Suhai Soma 8.z és Félegyházi-Török Petra 8.a
II. hely Román Ágoston 8.a
III. hely Kalmár Csilla 8.z

 

Herman Ottó biológiaverseny

7-8. évfolyam
Iskolai forduló

I. hely Román Ágoston 8.a és Kuti Csilla 7.a
II. hely Hubicsák Petra 7.z
III. hely Horváth Dalma 7.z

Kerületi forduló

III. hely Hubicsák Petra 7.z

 

Kaán Károly természetismeret verseny iskolai forduló

5. évfolyam

Iskolai forduló

I. hely Gombos Maja 5.z
II. hely Endrődy-Nagy Jázmin 5.a
III. hely Czuczi Kende 5.z

Kerületi forduló

I. hely Gombos Maja 5.z
II. hely Czuczi Kende 5.z
III. hely Endrődy-Nagy Jázmin 5.a

6. évfolyam

Iskolai forduló

I. hely Kutas Eszter és Petrus Benedek 6.z
II. hely Görög Vilmos 6.z
III. hely Kovács Benedek 6.a és Nagy Eszter 6.z

kerületi forduló

I. hely Petrus Benedek 6.z
II. hely Nagy Eszter 6.z
III. hely Kovács Benedek 6.a

 

Hevesy György kémiaverseny

7. évfolyam
Iskolai forduló

I. hely Lakatos Anna Léna 7.a
II. hely Kuti Csilla 7.a
III. hely Babó Levente 7.z

Kerületi forduló

I. hely Pataky Lóránt 7.z
II. hely Babó Levente 7.z

8. évfolyam

Iskolai forduló

I. hely Suhai Soma 8.z
II. hely Kőrösi Lőrinc 8.z
III. hely Román Ágoston 8.a

Kapcsolódó hivatkozások: