Francois Fiedler gyermekrajz pályázat

Különdíj Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-Zenei Általános Iskola 2.a osztály
Elsők közt szerepelt Csécsi Mihály 2.a, Kovács Abigél Hanna 2.a, Kiss Tádé 2.a, Gácser Mira 2.a
2. díj Perényi Panni 2.a

Bendegúz Tudásbajnokság természetismeret
megyei döntő 6. évfolyam

VII. hely Süle Kata 6.z

Belvárosi helytörténeti verseny
kerületi

I. hely Berze Virág, Fintor Luca, Kalmár Csilla, Varga Virág 7. z
IV. hely Becske Johanna, Fisher Ákos, Kuti Csilla, Lakatos Anna Léna, Papp Máté 6. a

Történelem verseny
kerületi

I. hely Hoványi Kende, Suhai Soma 7.z
II. hely Fintor Luca, Kalmár Csilla, Varga Virág 7.z

Történelem verseny
fővárosi

XXII. hely Kuti Lilla 8.z

Szavaló verseny
2. évfolyam iskolai

I. hely Eperjessy-Rácz Nóra 2.z
II. hely Baranyai Eszter 2.z, Gyulai Melinda 2.z

kerületi

I. hely Ozoli Benedek 4.a
II. hely Rose Mici 4.a

Helyesíró verseny
kerületi

III. hely Donkó Zádor 4.a

Budapesti Matematika verseny
Iskolai forduló
5. évfolyam

I. hely Kovács Attila 5.z
II. hely Prohászka Bulcsú 5.z
III. hely Sik Sára 5.z

6. évfolyam

I. hely Barcsa Dániel 6.z
II. hely Szalka Márton 6.z
III. hely Fiser Tamás 6.z

kerületi

II. hely Barcsa Dániel 6.z

7. évfolyam

I. hely Gou Yuhui Tomi 7.z
II. hely Nagy Levente 7.z
III. hely Suhai Soma 7.z

kerületi

III. hely Nagy Levente 7.z

8. évfolyam

I. hely Varga Balázs 8.z
II. hely Habony Márton 8.z
III. hely Debreczeni Koppány 8.z

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
2. évfolyam
iskolai

I. hely Schőn Olivér 2.a

3. évfolyam
iskolai

I. hely Horváth Jana 3. z
II. hely Barcsa Boglárka 3. z

megyei

VI. hely Horváth Jana 3. z
VII. hely Barcsa Boglárka 3. z

4. évfolyam
iskolai

I. hely Endrődy-Nagy Jázmin 4. a

5. évfolyam
iskolai

I. hely Kovács Attila 5.z

6. évfolyam
iskolai

I. hely Fiser Tamás 6.z

megyei

I. hely Fiser Tamás 6.z

Csapat verseny 2. évfolyam megyei

II. hely Barcsa Boglárka 2. z, Horváth Jana 2.z, Prohászka Zita 2.z

Csapat verseny 6. évfolyam megyei

III. hely Barcsa Dániel 6. z, Fiser Tamás 6. z, Perényi Bendegúz 6. a

Varga Tamás Matematikaverseny
7. évfolyam
iskolai

I. hely Gou Yuhui Tomi 7. z

8. évfolyam
iskolai

I. hely Habony Márton 8. z

Történelmi verseny
5. évfolyam

iskolai

I. hely Petrus Benedek, Kovács Attila, Prohászka Bulcsú, Sztankóczy Gáspár 5.z
II. hely Nagy Eszter, Józsa Marcell, Kőfalvi Karen, Görög Vilmos 5.z
III. hely Vályi Anna, Gregor Panna, Kovács Katalin, Hoványi Blanka 5.z
IV. hely Szántai Sarolta, Kutas Eszter, Pilissy Orsolya 5.z

kerületi

I. hely Petrus Benedek, Kovács Attila, Prohászka Bulcsú, Sztankóczy Gáspár 5.z
I. hely Nagy Eszter, Józsa Marcell, Kőfalvi Karen, Görög Vilmos 5.z
IV. hely Szántai Sarolta, Kutas Eszter, Pilissy Orsolya 5.z
VII. hely Vályi Anna, Gregor Panna, Kovács Katalin, Hoványi Blanka 5.z

Alsós vácis napok eredményei:

Matematika verseny
1. évfolyam

I. hely Téglási Noel 1.a, Baranyai Péter 1.z, Prohászka Emese 1.z, Gaul Hanna 1.z, Szász Máté 1.z
II. hely Hoványi Ernő 1.a
III. hely Szöllősi Ádám 1.z, Riha Dorottya 1.a, Teslár Simon 1.a, Papp András 1.z, Gál Sebestyén 1.z

2. évfolyam

I. hely Bagi Kornél 2.z
II. hely Gyulai Melinda 2.z
III. hely Pákai Zolta 2.a

3. évfolyam

I. hely Csapó Bánk Levente 3.a
II. hely Gál Abigél 3.a
III. hely Barcsa Boglárka 3.z, Szilveszter Szofi 3.z, Gidró Balázs 3.a

4. évfolyam

I. hely Guo Xinyue Kitti 4.z
II. hely Donkó Zádor 4.a, Szabó Dániel 4.a
III. hely Wu Shuying 4.z

 

Helyesíró verseny
2. évfolyam

I. hely Kovács Abigél Hanna 2.a, Gácser Mira 2.a
II. hely Halász Hanna 2.z
III. hely Bagi Kornél 2.z

3. évfolyam

I. hely Ritoók Zsigmond 3.z
II. hely Vámos Vanda 3.a
III. hely Gábor Zoltán 3.a

4. évfolyam

I. hely Göndöcs Alma 4.a
II. hely Donkó Zádor 4.a
III. hely Szabó Dániel 4.a

 

Szépolvasó verseny
3. évfolyam

I. hely Zsurek Tamara 3.a
II. hely Horváth Jana 3.z
III. hely Erdőközi Ábris 3.z

4. évfolyam

I. hely Szabó Dániel 4.a
II. hely Endrődy-Nagy Jázmin 4.a
III. hely Széles Sámuel 4.a

 

Füzetszépség verseny
2.a. osztály

  • Gácser Mira – olvasás
  • Salamon Lili – matematika
  • Farkas Letícia – olvasás

2.z. osztály

  • Eperjessy Nóra – matematika
  • Göndör-Karikás Janina – magyar nyelvtan
  • Baranyai Eszter – magyar nyelvtan

3.a. osztály

  • Lenkei Petra – környezetismeret
  • Gidró Balázs – matematika
  • Lenkei Réka – olvasás

3.z. osztály

  • Németh Boglárka – Szeleburdi Olvasás
  • Rábel Dóra – Környezetismeret
  • Horváth Jana – Matematika

4.a. osztály

  • Donkó Zádor – olvasás
  • Czakó Alexandra – olvasás
  • Endrődy-Nagy Jázmin – olvasás

4.z. osztály

  • Wu Shuying – matematika
  • Manzella Giovanni – matematika
  • Csere Zsolt – matematika

 

Hevesy György kémia verseny
7. évfolyam
iskolai

I. hely Varga Virág 7.z
II. hely Román Ágoston és Félegyházi-Török Petra 7.a
III. hely Kis Dorottya 7.z

kerületi

I. hely Román Ágoston 7.a
II. hely Félegyházi-Török Petra 7.a
III. hely Varga Virág 7.z

8. évfolyam
iskolai

I. hely Varga Balázs 8.z
II. hely Menczer Lili 8.z
III. hely Kuti Lilla 8.z

kerületi

III. hely Varga Balázs 8.z

Kaán Károly természetismeret verseny
5. évfolyam
kerületi

I. hely Petrus Benedek 5.z
II. hely Kovács Attila 5.z
III. hely Kovács Benedek 5.a

fővárosi

VI. hely Kovács Benedek 5.a
IX. hely Kovács Attila 5.z
XI. hely Petrus Benedek 5.z

6. évfolyam
iskolai

I. hely Lakatos Anna Léna 6.a, Mándoki Hanna Vera 6.z, Aranyi Emese 6.a
II. hely Mi Jiaxuan (Jessie) 6.a
III. hely Kocsis Imola 6.z

kerületi

I. hely Mándoki Hanna Vera 6.z
II. hely Lakatos Anna Léna 6.a
III. hely Aranyi Emese 6.a

fővárosi

VI. hely Aranyi Emese 6.a
XI. hely Lakatos Anna Léna 6.a, Mándoki Hanna Vera 6.z

Herman Ottó biológia verseny
7-8. évfolyam
iskolai

I. hely Román Ágoston 7.a
II. hely Kis Dorottya 7.z
III. hely Varga Balázs 8.z

kerületi

III. hely Román Ágoston 7.a

Teleki Pál földrajzverseny
7. évfolyam
iskolai

I. hely Suhai Soma 7.z
II. hely Varga Virág 7.z
III. hely Nagy Levente 7.z

kerületi

I. hely Nagy Levente 7.z
II. hely Suhai Soma 7.z

8. évfolyam
iskolai

I. hely Máté Zsófia 8.z
II. hely Kuti Lilla 8.z
III. hely Szabados Ágnes 8.z

kerületi

II. hely Máté Zsófia 8.z
III. hely Kuti Lilla 8.z

fővárosi

III. hely Máté Zsófia 8.z

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti forduló

5. évfolyam

II. hely Józsa Marcell Zoltán, Kovács Attila, Petrus Benedek, Prohászka Bulcsú 5.z

6. évfolyam

V. hely Lakatos Anna Léna, Mi Jiaxuan, Aranyi Emese, Fiser Ákos 6.a
VI. hely Hódos Tamás, Fiser Tamás, Babó Levente, Mándoki Hanna Vera 6. z

7. évfolyam
dél-pesti területi forduló

III. hely Kalmár Csilla, Kőrösi Lőrinc, Suhai Soma, Varga Virág 7.z

 

Kapcsolódó hivatkozások: