Versenyeken elért eredményeink a 2014-2015 tanévben

Az év tanulója: Mizsák Benjámin 8.a

Kaán Károly Természetismereti verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Ács Richárd 5.a, Gorzó Valér 5.z, Barna Fanni 5.a

kerületi

I. hely Gorzó Valér 5.z
II. hely Barna Fanni 5.a
III. hely Ács Richárd 5.a

fővárosi

VIII. hely Gorzó Valér 5.z
IX. hely Barna Fanni 5.a

6. évfolyam iskolai

I. hely Pirisi Borbála 6.a, Gróf Alfonz 6.z, Till Klaudia 6.a

kerületi

I. hely Pirisi Borbála 6.a
II. hely Till Klaudia 6.a
III. hely Gróf Alfonz 6.z

fővárosi

VII. hely Till Klaudia 6.a
X. hely Pirisi Borbála 6.a

 

Rajzverseny

1. évfolyam iskolai

I. hely Gilincsek Domonkos 1.a
II. hely Gerhard Zsófia 1.a
III. hely Nagy Eszter 1.z

kerületi

I. hely Gilincsek Domonkos 1.a

2. évfolyam iskolai

I. hely Aranyi Emese 2.a
II. hely Kocsis Imola 2.z
III. hely Lakatos Anna Léna 2.a

3. évfolyam iskolai

I. hely Remete Marcell 3.z
II. hely Zentai Zsófia 3.a
III. hely Nógrádi Benedek 3.a

kerületi

I. hely Zentai Zsófia 3.a

4. évfolyam iskolai

I. hely Nikolic Nikola 4.z
II. hely Mihály Sára Bettina 4.a
III. hely Móréh Zsófia 4.z

 

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Dobos Dalma 7.a
II. hely Dobos Petra 7.z
III. hely Répás Róza 7.z

kerületi

III. hely Dobos Dalma 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Kósa Kristóf 8.b
II. hely Hudy Attila 8.b
II. hely Mizsák Benjámin 8.a

kerületi

I. hely Mizsák Benjámin 8.a
III. hely Kósa Kristóf 8.b

megyei

III. hely Mizsák Benjámin 8.a

országos

VII. hely Mizsák Benjámin 8.a

 

Herman Ottó biológia verseny

kerületi

III. hely Kasoly Eszter 7.z

 

Hevesy György kémia verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Debreceni Attila 7.z
II. hely Dobos Petra 7.z
III. hely Gulyás Buda 7.a, Szabó Szilvia 7.a, Somodi Milán 7.z

kerületi

I. hely Dobos Petra 7.z
II. hely Debreceni Attila 7.z
V. hely Gulyás Buda 7.a

fővárosi

. hely Kasoly Eszter 7.z

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5.évfolyam iskolai

I. hely Parragi Petra 5.z
II. hely Szepessy Lili 5.z
III. hely Hajdu Zsófia 5.z

6.évfolyam iskolai

I. hely Tölgyszéki Papp Bence 6.z
II. hely Janik Bella 6.z
III. hely Konrád Ábel 6.z

7.évfolyam iskolai

I. hely Gulyás Zétény 7.z
II. hely Kubus Virág 7.z
III. hely Kiss Dorottya 7.z

8.évfolyam iskolai

I. hely Barkóczi Hanna 8.a
II. hely Marcotulli Lucrezia 8.z
III. hely Hunyadi Donatella 8.z

 

Angol szóbeli verseny

8. évfolyam iskolai

I. hely Molnár Ibolyka 8.a, Barkóczi Hanna 8.z
II. hely Kósa Kristóf 8.b, Moldován Bence 8.z
III. hely Segal Karen 8.a, Szecsei Blanka 8.a

8. évfolyam kerületi

II. hely Kósa Kristóf 8.b
III. hely Barkóczi Hanna 8.z, Molnár Ibolyka 8.z

 

Angol írásbeli verseny

7. évfolyam kerületi

II. hely Prescott Edmund 7.z

8. évfolyam kerületi

II. hely Schimkovits Ádám 8.b
III. hely Barkóczi Hanna 8.z

 

Kazinczy szép magyar beszéd verseny

5-6. évfolyam iskolai

I. hely Novák Flóra 5.a, Konrád Ábel 6.z
II. hely Petrus Júlia 5.a
III. hely Becsei Flóra 5.z

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Szecsei Blanka 8.a
II. hely Hunyadi Donatella 8.z
III. hely Répás Róza 7.z

kerületi

I. hely Szecsey Blanka 8.a

országos

I. hely Szecsey Blanka 8.a

 

Komplex rajz verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Szepessy Lili 5.z
II. hely Kiss Imola 5.z
III. hely Barna Fanni 5.a

kerületi

II. hely Szepessy Lili 5.z

fővárosi

VII. hely Szepessy Lili 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Vadász Adél 6.a
II. hely Kárnyáczki László 6.z
III. hely Halász Dorka 6.a

kerületi

I. hely Vadász Adél 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Demeter Dávid 7.a
II. hely Répás Róza 7.z
III. hely Dányi Emese 7.z

kerületi

I. hely Demeter Dávid 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Yang Ke Xin 8.a
II. hely Szecsei Blanka 8.a
III. hely Vaida Eleonóra 8.z

kerületi

I. hely Vaida Eleonore 8.z
II. hely Yang Ke Xin 8.b

 

Spring Contest csapatverseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Safranka Dominika, Santana K. Emilia, Szabó Dorka 5.a
II. hely Buzafalvi Lili, Guller Olivia, Petrus Júlia 5.a
III. hely Barna Fanni, Makay Renáta, Wittrédi Antónia 5.a Szepessy Lili, Risai Eszter, Parragi Petra 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Szántai Anna, Halász Dorka, Ecker Péter 6.a
II. hely Tényi Tamás, Vadász Adél, Maghmoummah Mohamed 6.a
III. hely Molnár Keve, Tölgyszéki Papp Bence, Lovas Lőrinc 6.z

 

Helytörténeti Vetélkedő

I. hely Garai Zsombor, Dezsereczky Gergő, Breznay Richard, Farkas Bertalan, Mizsák Benjamin

 

Fővárosi informatika alkalmazói verseny

Grafika
kerületi

II. hely Nagy Lilla 6.z
III. hely Harcos Flóra 5.a

Prezentáció
kerületi

II. hely Dányi Emese 7.z
III. hely Kubus Virág 7.z

 

Kerületi autómentes nap

I. hely 5.a, 5.z

Szavaló verseny

1. évfolyam iskolai

I. hely Prohászka Bulcsú 1.z
II. hely Csóka Boglárka 1.a
III. hely Hegedűs Boglárka 1.z

2. évfolyam iskolai

I. hely Tóth Petra 2.z
II. hely Babó Levente 2.z
III. hely Szilágyi Felicián 2.a

3. évfolyam iskolai

I. hely Kiss Dorottya 3.z
II. hely Nagy Anna Luca 3.z
III. hely Bednárik Ágoston 3.a

kerületi

II. hely Kiss Dorottya 3.z
III. hely Nagy Anna Luca 3.z

4. évfolyam iskolai

I. hely Bugár Luca 4.a
II. hely Máté Zsófia 4.z
III. hely Pop Vivien 4.z

 

Föld Napi földrajz csapatverseny

6. évfolyam kerületi

II. hely Hudy Melissa, Till Klaudia, Ecker Péter 6.a
IV. hely Gróf Alfonz, Lovas Lőrinc, Pirisi Borbála 6.z

 

Helytörténeti vetélkedő

8. évfolyam kerületi

III. hely Farkas Bertalan, Mizsák Benjámin, Dezsereczky Gergely, Breznai Richárd, Garai Zsombor 8.a

 

Varga Tamás Matematika verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Szirmai Vilmos

8. évfolyam iskolai

I. hely Mizsák Benjamin 8.a

Budapesti matematika verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Becsei Flóra 5.z
II. hely Kapitány Erzsébet 5.z
III. hely Ramel Dániel 5.z

Kerületi

II. hely Ramel Dániel 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Roland 6.a
II. hely Janik Bella 6.z
III. hely Maghmoumah Mohamed 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Szirmai Vilmos 7.z
II. hely Farkas Dániel 7.z
III. hely Petróczi Zsombor 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Mizsák Benjánim 8.a
II. hely Castilló Hoós Marcell 8.a
III. hely Dezsereczky Gergely 8.a

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

megyei

VI. hely Barcsa Dániel 2.z

 

XXIII. hely Kiss Dorottya 3.z

 

V. hely Kocsis Levente 4.z

 

XII. hely Ramel Dániel 5.z

 

VI. hely Tényi Tamás 6.a

 

Pangea matematika verseny

megyei

I. hely Kocsis Levente 4.z

 

Bendegúz Tudásbajnokság

környezetismeret

VIII. hely Varga Balázs 4.z

 

XI. hely Kocsis Levente 4.z

 

XVII. hely Tóth Bálint 4.z

matematika

XI. hely Kocsis Levente 4.z
LVIII. hely Tóth Bálint 4.z
XCVI. hely Nagy Anna Luca 3.z

természetismeret

XL. hely Kiss Dorottya 3.z

szövegértés

III. hely Kiss Dorottya 3.z

 

Fashion Dance verseny

Start C2 kategória

A Tabáni Spartacus SKE legjobb játékosa

I. hely Fodor Viktória 4.z

 

Varga Tamás Matematika verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Melczer Gábor 4.z
I. hely Szirmai Vilmos 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Mizsák Benjamin 8.a

 

Történelem csapatverseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Barcsa Léna, Parragi Petra, Ramel Dániel 5.z

kerületi

I. hely Barcsa Léna, Parragi Petra, Ramel Dániel 5.z

 

II. hely Becsei Flóra, Kasoly Csenge, Kapitány Erzsébet 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Szántai Anna, Tényi Tamás, Vadász Adél 6.a

kerületi

I. hely Józsa Luca, Kalmár Csenge, Pirisi Borbála 6.z
II. hely Szántai Anna, Tényi Tamás, Vadász Adél 6.a
III. hely Dávid Kamilla, Hegedűs Dóra, Janik Bella 6.z

7. évfolyam kerületi

I. hely Dobos Petra, Hegedűs Réka, Kiss Dorottya 7.z
III. hely Dányi Emese, Kubus Virág 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Dezsereczky Gergely, Garai Zsombor, Mizsák Benjámin 8.a

kerületi

II. hely Dezsereczky Gergely, Garai Zsombor, Mizsák Benjámin 8.a
IV. hely Erdős Kornélia, Kálmán Dorottya, Liptai Hajnalka 8.b

 

Helytörténeti csapatverseny

7-8. évfolyam kerületi

III. hely Dezsereczky Gergely, Garai Zsombor, Mizsák Benjámin, Breznai Richárd, Farkas Bertalan 8.a
V. hely Barkóczi Hanna, Marcotulli Lucrezia, Kécza Borbála, Molnár Ibolyka, Ben Hassan Ánissza 8.z

 

Szépolvasó verseny

iskolai

I. hely Németh Antónia 3.a, Molnár Csege 4.a
II. hely Kocsis Levente Vajk 4.z
III. hely Béres Júlia 4.z

 

Angol versmondó verseny

iskolai

I. hely Bugár Luca 4.a

 

Angol írásbeli verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Prescott Edmund 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Kósa Kristóf 8.b

 

Angol országismereti verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Safranka Dominika, Makay Renáta, Barna Fanni 5.a

6. évfolyam iskolai

I. hely Till Klaudia, Vadász Adél 6.a

 

Helyesíró verseny

iskolai

I. hely Nagy Ábel 4.z, Hellinger Dániel 3.z, Andacs Boldizsár 4.a
II. hely Bugár Luca 4.a, Pásztor Anna 3.a
III. hely Debreczeni Koppány 4.z, Csóka Barnabás 3.z

 

Matematika verseny

1. évfolyam iskolai

I. hely Petrus Benedek, Rábel Kristóf 1.z, Gilincsek Gábor Domonkos, Csóka Boglárka 1.a
II. hely Szabó Eszter 1.a
III. hely Bugár Mór, Kovács Attila 1.z

2. évfolyam iskolai

I. hely Ben Hassan Ádám 2.a
II. hely Pataki Bianka 2.z
III. hely Szalka Márton 2.z

 

Sakk verseny

kerületi fiú csapat

I. hely Babó Levente, Hódos Tamás, Pataky Lóránt, Sallemi Biaggia 2.z, Ládi-Erlauer Aldó 3.a

kerületi fiú egyéni

I. hely Pataky Lóránt 2.z

 

A Zene Világnapja – csapatvetélkedő

III. hely Fodor Viktória, Wachter Lotti, Kocsis Levente Vajk, Tóth bálint, Máté Zsófia 4.z

 

Hangos olvasás verseny

iskolai

III. hely Kiss Dorottya 3.z

 

Óbudai Kaszások Kaszás Girls csapat

csapatkapitány a legtöbb pontot szerző játékos Tesics Zita 4.z

 

Tudásbajnokság – matematika

ARANY fokozat Perényi Bendegúz 2.a

 

Vers- és prózamondó verseny

iskolai

I. hely Rappai Karolina 5.z

 

I. hely Hegedűs Dóra 6.z

 

I. hely Hunyadi Donatella 8.z

 

Fizika verseny

kerületi

I. hely Mizsák Benjámin 8.a, Moldován Bence 8.z

 

Országos Újonc Ping-pong Bajnokság

II. hely Farkas Noémi 5.z

 

Tájfutás

Diákolimpia budapesti

IV. hely Ramel Dániel 5.z

Diákolimpia országos

VII. hely Ramel Dániel 5.z

 

Bendegúz Tudásbajnokság II. félév

matematika

arany fokozat Kocsis Levente 4.z
ezüst fokozat Tóth Bálint 4.z

környezetismeret

arany fokozat Kocsis Levente, Varga Balázs 4.z
ezüst fokozat Tóth Bálint 4.z

 

Budapesti Népdalverseny

Arany minősítés Nagyeggyüttes 5.z