A kerületi játékos sportversenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el

A sikeres csapat tagjai:

Li Gábor 2.b
Fórika Tamás 2.b
Farkas Benjamin 2.a
Balogh Ábel 2.a
Bencsik Ádám 2.a
Li Anna 2.b
Répás Janka 2.b
Sztanek Rita 2.a
Wöbling Fruzsina 2.a
Őrhalmi Anna 2.z

Mikulás Kupa sportverseny 1-2. osztályosoknak

I. hely 1-2. évf. vegyes csapat

Kerületi műveltségi verseny

III. hely 3-4. évf. vegyes csapat

Kalandozás a könyvek birodalmában

I. hely Móray Gergely, Füstös Viktor, Szecsei Dorottya, Nagy Eszter 4.a

Kerületi szépolvasás verseny

II. hely Dávid Patrícia 4.a

iskolai rajzverseny

1. évfolyam

I. hely Cseh Zsuzsanna 1.a

3. évfolyam

I. hely Fenyvessy Zsófia 3.z
II. hely Herber Olga és Maller Emese 3.z
III. hely Pálovics Emese és Rossmann Imola 3.z

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Tóbiás András 7.a
II. hely Takács Bálint 7.z
III. hely Veres Gábor 7.z

7. évfolyam kerületi

I. hely Tóbiás András 7.a
II. hely Veres Gábor 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Négyesi Bálint 8.z
II. hely Horváth Szibilla 8.a
III. hely Nagy Tamás 8.z

8. évfolyam kerületi

II. hely Horváth Szibilla 8.a
III. hely Négyesi Bálint 8.z

Kaán Károly Természetismereti verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Melles András 5.b
II. hely Altaher Nóra 5.z
III. hely Csonka Anna 5.z

5. évfolyam kerületi

I. hely Melles András 5.b

6. évfolyam iskolai

I. hely Zilahi Máté 6.b
II. hely Kresznerics Dávid 6.b
III. hely Somogyi Dániel 6.b

6. évfolyam kerületi

I. hely Kresznerics Dávid 6.b
II. hely Somogyi Dániel 6.b
III. hely Zilahi Máté 6.b

Herman Ottó biológia verseny

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Tóbiás András 7.a
II. hely Horváth Szibilla 8.a
III. hely Mérei Zsombor 7.a

7-8. évfolyam kerületi

I. hely Horváth Szibilla 8.a
II. hely Tóbiás András 7.a

Kerületi angol szóbeli verseny

7. évfolyam

I. hely NyuliMárton 7.z
II. hely Takács Bálint 7.z
III. hely Mérei Zsombor 7.a

8. évfolyam

II. hely Tolnai Marina 8.z

Kerületi angol írásbeli verseny

7. évfolyam

I. hely Gyarmati Kristóf 7.a
III. hely Gyarmati Bálint Fülöp 7.a

8. évfolyam

II. hely Tolnai Marina 8.z

Kerületi helytörténeti vetélkedő

I. hely Vörösmarty tisztelői 7.z Csernovszky Márton
Gasner Márk
Hajnal Márton
Suha György
Takács Bálint
Veres Gábor
II. hely A fa őrzői 8.z Nagy Tamás
Négyesi Bálint
Mohácsi Csaba
Sándor Eszter
Vámos Tamás
Viosz Donát
III. hely Haza bölcsei 7.z Blahák Alexandra
Kécza Vera
Nyuli Márton
Sándor Balázs
Tóth Orsolya
Urbán Dávid

Kazinczy verseny

4. évfolyam kerületi

I. hely Tölgyszéki Papp Fanni 4.z
II. hely Dávid Patrícia 4.a

5. évfolyam iskolai

I. hely Rákos Dominika 5.a
II. hely Jeney-Vajna Boróka 5.a
III. hely Heiny Evelin 5.a

5. évfolyam kerületi

I. hely Rákos Dominika 5.a

6. évfolyam iskolai

I. hely Vass Réka 6.z
II. hely Babiák Lilla 6.z
III. hely Szombathy Anna 6.b

6. évfolyam kerületi

II. hely Vass Réka 6.z

7. évfolyam iskolai

I. hely Frigyesi Márta 7.z
II. hely Mérei Zsombor 7.a
III. hely Csonka Krisztina 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Zengin Neva 8.a
III. hely Sándor Eszter 8.z

Hevesy György kémiaverseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Nyuli Márton 7.z
II. hely Tóbiás András 7.a
III. hely Takács Bálint 7.z

7. évfolyam kerületi

I. hely Tóbiás András 7.a
III. hely Nyuli Márton 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Négyesi Bálint 8.z
II. hely Nagy Tamás 8.z
III. hely Horváth Szibilla 8.a

8. évfolyam kerületi

I. hely Nagy Tamás 8.z
III. hely Négyesi Bálint 8.z

 

Fizikaverseny

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Négyesi Bálint 8.z
III. hely Nagy Tamás 8.z

8. évfolyam kerületi

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Négyesi Bálint 8.z
III. hely Nagy Tamás 8.z

8. évfolyam fővárosi

I. hely Négyesi Bálint 8.z
VII. hely Romvári Petra 8.a

 

Kerületi alsós helyesírási verseny

I. hely Juhász Kornél 4.z

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Paucar Manuéla 5.z
II. hely Melles András 5.b
III. hely Székely Norbert 5.b

5.évfolyam kerületi

III. hely Melles András 5.b

6. évfolyam iskolai

I. hely Tóth Lili 6.z
II. hely Tropotei Adrienn 6.a
III. hely Sziládi Júlia 6.z

7. évfolyam iskolai

I. hely Gyarmati Kristóf 7.a
II. hely Gyarmati Bálint Fülöp 7.a
III. hely Mérei Zsombor 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Zengin Neva 8.a
III. hely Horváth Szibilla 8.a

8.évfolyam kerületi

II. hely Romvári Petra 8.a

 

V. kerületi Diákolimpia – sakkverseny

I. korcsoport fiú

I. hely Nagy Norbert 2.a

II. korcsoport fiú

II. hely Vincze Gábor 4.z

III. korcsoport fiú

I. hely Kainz Viktor 6.b
II. hely Váradi Gábor 6.b

III. korcsoport leány

I. hely Szilágyi Maya 5.z

IV. korcsoport leány

II. hely Turi Éva 7.a

 

Alsós Vácis Napok – Matematikaverseny

1. évfolyam

I. hely Hegedűs Hanna 1.z
Janik Bernadett 1.z
Kasoly Benedek 1.z
II. hely Mucsi Gergely 1.z
Bárány Adorján 1.z
III. hely Horváth Csege 1.z

2. évfolyam

I. hely Laklia Nikolett 2.b
II. hely Molnár Fruzsina 2.b
Bárány Adorján 1.z
III. hely Dankó Zsombor 2.z
Hegedűs Dani 2.z
Li Anna 2.b

 

Alsós Vácis Napok – Helyesírási verseny

3. évfolyam

I. hely Kovács Daniella 3.z
II. hely Szikszai Mirkó Milán 3.z
III. hely Fenyvessy Zsófia 3.z

4. évfolyam

I. hely Szecsei Dorottya 4.a
II. hely Szakos Márton 4.z
III. hely Kárpáti Krisztián 4.a

 

Alsós Vácis Napok – Szépolvasási verseny

3. évfolyam

I. hely Fráger Fanni 3.a
II. hely Kméczik Regina 3.z
III. hely Maller Emese 3.z

4. évfolyam

I. hely Szecsei Dorottya 4.a
II. hely Szakos Márton 4.z
III. hely Füstös Viktor 4.a

 

Versmondó verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Simon Júlia 5.z
II. hely Bátori zsófia 5.z
III. hely Ihrig Jessica 5.a

5. évfolyam kerületi

III. hely Simon Júlia 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Babiák Lilla 6.z
II. hely Szombati Anna 6.b
III. hely Szombathelyi Eszter 6.z és Baqais Dávid 6.b

6. évfolyam kerületi

I. hely Babiák Lilla 6.z

7. évfolyam iskolai

I. hely Donáth Anna 7.a
II. hely Bugyinszki Fruzsina 7.a
III. hely Kécza Vera 7.z

7. évfolyam kerületi

II. hely Donáth Anna 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Sándor Eszter 8.z

8. évfolyam kerületi

II. hely Sándor Eszter 8.z

 

Prózamondó verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Jeney-Vajna Boróka 5.a

5. évfolyam kerületi

I. hely Jeney-Vajna Boróka 5.a

6. évfolyam kerületi

I. hely Szombathy Anna 6.b

7. évfolyam iskolai

I. hely Szilágyi Kitty 7.z
II. hely Hajnal Márton 7.z

 

Curie kémia emlékverseny

Pest megyei területi döntő

7. évfolyam

I. hely Nyuli Márton 7.z

 

Bod Péter könyv és könyvtárhasználati verseny

7-8. évfolyam kerületi

III. hely Romvári Petra 8.a

7-8. évfolyam fővárosi

X. hely Romvári Petra 8.a

 

Budapesti matematika verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Pálovics László 5.z
II. hely Balogh Eszter 5.a
III. hely Melles András 5.b

5.évfolyam kerületi

II. hely Pálovics László 5.z
III. hely Melles András 5.b

6. évfolyam iskolai

I. hely Markó Gitta 6.a
II. hely Zilahy Máté 6.b
III. hely Somogyi Dániel 6.b

6.évfolyam kerületi

III. hely Markó Gitta 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Takács Bálint 7.z
II. hely Hajnal Márton 7.z
III. hely Tóbiás András 7.a

7.évfolyam kerületi

II. hely Tóbiás András 7.a
III. hely Hajnal Márton 7.z

7.évfolyam fővárosi

IX. hely Tóbiás András 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Négyesi Bálint 8.z
III. hely Bördén Kincső 8.z

8.évfolyam kerületi

I. hely Romvári Petra 8.a

8.évfolyam fővárosi

II. hely Négyesi Bálint 8.z
V. hely Romvári Petra 8.a

 

Varga Tamás matematika verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Gyarmati Bálint 7.a
II. hely Tóbiás András 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a
II. hely Négyesi Bálint 8.z

8.évfolyam fővárosi

III. hely Romvári Petra 8.a
V. hely Négyesi Bálint 8.z

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

3. évfolyam iskolai

I. hely Fenyvessy Zsófia 3.z

4. évfolyam iskolai

I. hely Juhász Kornél 4.z

4. évfolyam körzeti

X. hely Juhász Kornél 4.z

5. évfolyam iskolai

I. hely Pálovics László 5.z

5. évfolyam körzeti

IX. hely Pálovics László 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Kobulniczky András 6.z

7. évfolyam iskolai

I. hely Gyarmati Bálint 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Romvári Petra 8.a

8. évfolyam körzeti

III. hely Romvári Petra 8.a

4. évfolyam körzeti

III. hely Iskolacsapat: Böröndy Ádám 4.a, Dávid Patrícia 4.a, Juhász Kornél 4.z

5. évfolyam körzeti

II. hely Iskolacsapat: Beleznai Kornél 5.a, Pálovics László 5.z, Valaczka Bernát 5.a

8. évfolyam körzeti

III. hely Iskolacsapat: Nagy Tamás 8.z, Négyesi Bálint 8.z, Romvári Petra 8.a

 

Szivárvány levelező matematika verseny

1. évfolyam országos döntő

VI. hely Szalka Panka 1.z

 

Szemere szövegértő verseny

4. évfolyam

I. hely Tasnádi Karina 4.a
III. hely Nagy Klára 4.z

 

Kalocsa Rózsa Viselkedéskultúra verseny

I. hely Juhász Kornél, Nagy Klára, Scossese Dávid 4.z

 

Angol országismereti verseny – Kanada plakátverseny

5-6. évfolyam iskolai

I. hely Jenei Vajna Boróka, Krzman Tekla, Ihrig Jessica Roxana 5.a
II. hely Pálovics Anna 6.z
III. hely Beleznai Kornél, Farkas Bence, Piski Nándor 5.a
III. hely Széles Ádám, Varga Bence, Velsz Kristóf 6.z
III. hely Baló Éva Borbála, Boruel Manuel, Kobulniczky András 6.z

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Gajdos Lelle, Szántai Lili, Varga Viktória 7.a
II. hely Kotka Vivien, Sárpátky Evelin, Szenti Rebeka 7.b
II. hely Farkas Károly, Holczinger Richárd, Rácz Christa 7.b
III. hely Bördén Kincső, Okruczky Dóra, Tolnai Marina 8.z