Országos elsősegélynyújtási verseny

XII. hely Hegedüs Dóra, Gorzó Valér, Szabó Tóbiás

 

Helytörténeti verseny kerületi döntő

II. hely Szántai Anna, Hudy Melissza, Iberpaker Márk, Vadász Adél 8.a
IV. hely Gorzó Valér, Fabulya Zsófia, Szabó Tóbiás, Szalma Leó 7.z

 

Október 23-ai iskolai futárverseny

I. hely 6.a osztály

 

Október 23-ai iskolai vetélkedő

I. hely Molnár Keve, Kardos Ádám, Konrád Ábel, Szabó Milán 8.a

 

Kisnánai “Kalandozó” országos történelmi csapatverseny

7. évfolyam országos

XXVI. hely Hajnal Tünde, Guller Olívia, Makay Renáta 7.a

 

Történelemverseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Csordás Miklós, Vass Milán 5.a

kerületi

II. hely Csodás Miklós, Vass Milán, Kovács Mihály 5.a

7. évfolyam kerületi

V. hely Hajnal Tünde, Guller Olívia, Makay Renáta 7.a

8. évfolyam kerületi

IV. hely Iberpaker Márk, Hudy Melissza, Szántai Anna 8.a

 

Szivárványhíd levelezőverseny (irodalom)

6. évfolyam országos

I. hely Máté Zsófia, Kuti Lilla, Szabados Ágnes 6.z

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

6. évfolyam területi

IV. hely Menczer Lili, Tóth Bálint, Nagy Ábel, Varga Balázs 6.z

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Kőrösi Lőrinc 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Silaghi Darius 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Parragi Petra 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Szántai Anna 8.a

 

Alsós Vácis Napok 2017. február 9.

 

Matematika verseny

1. évfolyam

I. hely Barcsa Boglárka 1.z
II. hely Gábor Zoltán 1.a, Ritoók Zsigmond 1.z
III. hely Vámos Vanda 1.a

2. évfolyam

I. hely Szabó Levente 2.z
II. hely Donkó Zádor Áron 2.a
III. hely Gergely Miklós 2.a

 

Helyesírás verseny

3. évfolyam

I. hely Pilissy Orsolya 3.z
II. hely Petrus Benedek 3.z, Prohászka Bulcsú 3.z
III. hely Csóka Boglárka 3.a, Szabó Eszter 3.a

4. évfolyam

I. hely Mándoki Hanna Vera 4.z
II. hely Barcsa Dániel 4.z
III. hely Rappai Dominik 4.a

 

Szép olvasás verseny

3. évfolyam

I. hely Szabó Eszter 3.a
II. hely Kovács Attila 3.z
III. hely Prohászka Bulcsú 3.z

4. évfolyam

I. hely Mándoki Hanna Vera 4.z
II. hely Ipolyi Ármin Gábor 4.z
III. hely Barna Boldizsár 4.a, Szalka Márton 4.z

 

17. Karate Magyar Bajnokságon a fiú Kumite 11 év-40 kategóriában

III. hely Pataky Lóránt csapatban

 

(Bendegúz) Tudásbajnokság megyei döntő környezetismeret

II. hely Süle Kata

 

Országos Kodály Zoltán szolfézs és népdaléneklési verseny

IV. hely Mándoki Vera 4. z

 

Versmondó verseny

1. évfolyam iskolai

I. hely Ritoók Zsigmond 1.z
II. hely Szegedi Maja 1.z
III. hely Zuber Boldizsár 1.z, Vámos Vanda 1.a

2. évfolyam iskolai

I. hely Rácz Lilla 2.z
II. hely Rose Mici 2.a
III. hely Papp-Földessy Alíz 2.z

3. évfolyam iskolai

I. hely Hegedüs Borbála 3.z
II. hely Kutas Eszter 3.z
III. hely Csóka Boglárka 3.a

3. évfolyam kerületi

I. hely Hegedüs Borbála 3.z

4. évfolyam iskolai

I. hely Sangó Gaya 4. a
II. hely Babó Levente 4.z
III. hely Sallemi Biagia 4.z

4. évfolyam kerület

II. hely Babó Levente 4.z

 

Iskolai komplex rajzverseny

1-2. évfolyam iskolai
1-2. évfolyam kerületi

II. hely Szántai Viola 1. z
I. hely Cohen Caren 2. a
II. hely Veszprémi Róza 2. a

3-4. évfolyam iskolai

I. hely Hajdu Benedek 4.z
II. hely Kiss Léna 4.z
III. hely Lakatos Anna Léna 4.a

3-4. évfolyam kerületi

I. hely Lakatos Anna Léna 4.a

 

Kerületi sakk verseny

2. korcsoportos fiúk:

I. hely Pataky Lóránt 4.z
II. hely Hódos Tamás 4.z

2. korcsoportos lányok:

II. hely Sallemi Biagia 4.z

 

Iskolai szépolvasó verseny

I. hely Szalka Márton 4.z
II. hely Barcsa Dániel 4.z
III. hely Mándoki Vera 4.z

 

Tudásbajnokság országos matematika levelezőverseny

arany fokozat Guo Xinyue Kitty 2.z Felkészítő tanára: Dr. Királyné Noszály Ágnes

 

Iskolai matematika verseny

2. évfolyam

I. hely Szabó Levente 2.z Felkészítő tanára: Dr. Királyné Noszály Ágnes

 

Budapesti matematika verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Levente 5.z
II. hely Suhai Soma 5.z
III. hely Zhou Tong 5.a

kerületi

I. hely Nagy Levente 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Ábel 6.z
II. hely Silaghi Darius 6.a
III. hely Bugár Luca 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Petrus Júlia 7.a
II. hely Barcsa Léna 7.z
III. hely Kasoly Csenge Anna 7.z

kerületi

II. hely Barcsa Léna 7.z

fővárosi

XII. hely Barcsa Léna 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Lilla 8.z
II. hely Gróf Alfonz 8.z
III. hely Maghmoumah Mohamed 8. a

 

Iskolai levelezős matematika verseny

5. évfolyam

I. hely Salló Bulcsú 5.z

6. évfolyam

I. hely Bugár Luca 6.a

7-8. évfolyam

I. hely Barcsa Léna 7.z

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

2. évfolyam iskolai

I. hely Barabási Leó 2.a

Megyei

XIV. hely Barabási Leó 2.a

3. évfolyam iskolai

I. hely Prohászka Bulcsú 3.z
II. hely Kovács Attila 3.z

Megyei

VI. hely Prohászka Bulcsú 3.z
IX. hely Kovács Attila 3.z

4. évfolyam iskolai

I. hely Szalka Márton 4.z

Megyei

X. hely Szalka Márton 4.z

5. évfolyam iskolai

I. hely Kis Dorottya 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Silaghi Darius 6.a

7. évfolyam iskolai

I. hely Kasoly Csenge Anna 7.z

Csapat verseny
3. évfolyam megyei

III. hely Barabási Izabella 3.z, Kovács Attila 3. z, Prohászka Bulcsú 3.z

 

Föld napi csapatverseny

6. évfolyam kerületi

I. hely Bugár Luca, Nikolic Nikola, Silaghi Darius (6.a) Felkészítő tanár: Kövesdi József
IV. hely Szabados Ágnes, Tóth Bálint, Varga Balázs (6.z) Felkészítő tanár: Kramer Ildikó

 

Curie kémia emlékverseny

területi

III. hely Parragi Petra 7.z
IV. hely Barcsa Léna 7.z
V. hely Guller Olivia 7.a
IX. hely Wittrédi Antónia 7.a
XIII. hely Ács Richárd 7.a

 

Fővárosi “Szent László”-történelmi verseny

kerületi

I. hely Kuti Lilla, Máthé Zsófia, Menczer Lili, Szabados Ágnes (6.z)
II. hely Fodor Vivien, Hajdu Emma, Maller Zsófia, Melczer Zalán (6.a)
III. hely Bugár Luca, Molnár Csege, Nikolic Nikola, Silaghi Darius (6.a)

fővárosi

XI. hely Kuti Lilla, Máthé Zsófia, Menczer Lili, Szabados Ágnes (6.z)

 

Vers- és prózamondó verseny

5-6. évfolyam iskolai

I. hely Molnár Sára 5. z
II. hely Trencséni Luca 5. z

kerületi

I. hely Trencséni Luca 5. z
II. hely Molnár Sára 5. z

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Hegedűs Dóra 8. z
II. hely Fabulya Zsófia 7. z

kerületi

I. hely Hegedűs Dóra 8. z
II. hely Fabulya Zsófia 7. z

fővárosi

X. hely Hegedűs Dóra 8. z

 

Kazinczy szép magyar beszéd verseny

5-6. évfolyam iskolai

I. hely Silaghi Darius 6. a

kerületi

I. hely Silaghi Darius 6. a

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Konrád Ábel 8.z

kerületi

II. hely Konrád Ábel 8.z

 

“Tiszán innen, Dunán túl” Népdaléneklési verseny

7. évfolyam kerületi

Arany minősítés Kasoly Csenge Anna, Kubus Luca, Molnár Janka, Populás Sára, Rappai Karola

 

Teleki Pál földrajz verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Petrus Júlia 7.a
II. hely Barcsa Léna 7.z
III. hely Kasoly Csenge Anna 7.z

7. évfolyam kerületi

I. hely Petrus Júlia 7.a
II. hely Barcsa Léna 7.z
III. hely Kasoly Csenge Anna 7.z

7. évfolyam megyei

XIII. hely Barcsa Léna 7.z
XVI. hely Petrus Júlia 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Kárnyáczki László 8.z
II. hely Konrád Ábel 8.z
III. hely Kalmár Csenge 8.z

8. évfolyam kerületi

II. hely Konrád Ábel 8.z
III. hely Kárnyáczki László 8.z

8. évfolyam megyei

XXXVII. hely Konrád Ábel 8.z

 

Kaán Károly természetismeret verseny

5. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Levente 5.z
II. hely Nagy Anna Luca 5.z
III. hely Román Ágoston 5.z

5. évfolyam fővárosi

VIII. hely Nagy Anna Luca 5.z
XII. hely Nagy Levente 5.z
XV. hely Román Ágoston 5.z

6. évfolyam iskolai

I. hely Tóth Bálint 6.z
II. hely Hirka Zsófia 6.z
III. hely Máté Zsófia 6.z

6. évfolyam fővárosi

XI. hely Máté Zsófia 6.z
XXIII. hely Tóth Bálint 6.z
XXVII. hely Hirka Zsófia 6.z

 

Herman Ottó biológia verseny

7-8. évfolyam iskolai

I. hely Petrus Júlia 7.a, Till Klaudia 8.a
II. hely Gorzó Valér 7.z
III. hely Kasoly Csenge Anna 7.z, Vadász Adél 8.a, Pirisi Borbála 8.z

7-8. évfolyam kerületi

I. hely Petrus Júlia 7.a
IV. hely Till Klaudia 8.a
V. hely Gorzó Valér 7.z

7-8. évfolyam budapesti

XVII. hely Petrus Júlia 7.a

 

Hevesy György kémia verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Kasoly Csenge Anna 7.z
II. hely Parragi Petra 7.z
III. hely Barcsa Léna 7.z

kerületi

I. hely Kasoly Csenge Anna 7.z
II. hely Petrus Júlia 7.a

8. évfolyam iskolai

I. hely Hegedűs Dóra 8.z
II. hely Konrád Ábel 8.z
III. hely Kalmár Csenge 8.z

 

Bolyai Matematika csapatverseny

7. évfolyam közép-pesti körzeti/megyei forduló

II. hely Barcsa Léna, Kasoly Csenge Anna, Parragi Petra, Szalka Sára 7.z

 

Varga Tamás Matematika verseny

7. évfolyam iskolai

I. hely Kasoly Csenge Anna 7.z
II. hely Barcsa Léna 7.z
III. hely Lévay Anna 7.z

8. évfolyam iskolai

I. hely Nagy Lilla 8. z
II. hely Vadász Adél Flóra 8.a
III. hely Lovas Lőrinc 8.z

 

Kapcsolódó hivatkozások: