Tájékoztató a 2021/2022. tanévben induló első osztályokkal kapcsolatban

Kedves Szülők!

A járványügyi helyzetre való tekintettel személyes találkozásra nincs lehetőségünk, ezért honlapunkon keresztül szeretnénk tájékoztatni Önöket iskolánkról és a 2021/2022. tanévben induló első osztályainkról. Bővebb információt az Iskolába hívogató 2021. című dokumentumban olvashatnak. Az angolos és az énekes osztály tantárgyi rendszerét ide kattintva ismerhetik meg.
Amennyiben iskolánk felkeltette érdeklődésüket, ezt a Felvételi kérelem 2021/2022 kitöltésével és visszaküldésével (vaci@belvaros-lipovaros.hu) jelezhetik felénk.
Ha kérdésük van, az alábbi elérhetőségeinken érdeklődhetnek:
872-7981
papp.attila@belvaros-lipovaros.hu

Szeretettel várjuk leendő elsős diákjainkat és szüleiket!
Üdvözlettel:

Tölgyszéki Papp Attila
igazgató